Vilniuje duris atvers antrieji „Addere Care“ slaugos namai

Addere ligoninė Vilniuje

Vilniuje duris atvers antrieji „Addere Care“ slaugos namai

Džiaugiamės galėdami pranešti, kad plečiame savo paslaugų spektrą bei geografiją ir jau netrukus Vilniuje atidarysime antrąją slaugos ligoninę. Tikimės, kad tai padės spręsti slaugos prieinamumo problemą Lietuvoje.

Norinčiųjų patekti į „Addere Care“ yra daugiau nei galime priimti. Džiaugiamės, kad per trejus veiklos metus Trakuose mums pavyko pelnyti žmonių ir valstybinių institucijų pasitikėjimą. Tačiau akivaizdu yra ir tai, kad šiuo metu slaugos ir ilgalaikės priežiūros paslaugų Lietuvoje trūksta. Tai viena iš priežasčių, kodėl nutarėme veiklą plėsti ir paslaugas padaryti labiau prieinamas tiems žmonėms, kuriems jų labiausiai reikia.

Ligoninėje Vilniuje bus teikiama slauga, paliatyvi priežiūra, pritaikant geriausias Švedijos paliatyvios, į asmenį orientuotos slaugos praktikas bei kitos ilgalaikės priežiūros paslaugos.

Tikimės, kad ligoninė Vilniuje, Minsko plente, bus patogi ir slaugomiems žmonėms, ir juos lankantiems artimiesiems, ypač tiems, kurie gyvena netoliese.

Šiuose namuose ketinama įrengti patogius vienviečius ir dviviečius kambarius ramybę vertinantiems žmonėms.

Planuojama, kad duris naujoji įstaiga atvers dar šių metų pabaigoje.

Ligoninėje ketinama sukurti apie 160 darbo vietų.

Slauga yra ypatingai žmogiškiesiems resursams imli veikla. Ten, kur mes ateiname, ne tik sukuriame darbo vietas, bet ir sudarome sąlygas kvalifikacijos neturintiems žmonėms tapti medicinos darbuotojais – esame įsteigę slaugytojų padėjėjų mokyklą, kurioje visi norintys gali mokytis ir įgyti kvalifikaciją. Savo darbuotojams sudarome sąlygas mokytis darbo metu, jų studijas apmokame. Nemokamai mūsų darbuotojai gali įgyti ir Skandinavijos šalyse itin vertinamus „Silviahemmet“ slaugos sertifikatus.

Pagrindinis „Addere“ verslo partneris – valstybė. Todėl paslaugas šios įmonės slaugos namuose iki 120 dienų per metus kompensuoja Ligonių kasa.

Mes dėkingi už pasitikėjimą valstybei atstovaujančioms institucijoms, Vilniaus miesto ir kitoms savivaldybėms. Esame pasiruošę ir toliau glaudžiai dirbti išvien dėl to, kad Lietuvos žmonėms būtų prieinama kokybiška slauga, padedanti išsaugoti asmens orumą iki pat jo dienų pabaigos.

Šiuo metu kol kas nėra sudaromos registracijos ar laukiančiųjų eilės, tačiau jau netrukus pakviesime pasinaudoti išankstinės registracijos galimybėmis.

Daugiau naujienų apie naująją ligoninę reguliariai pristatysime mūsų Facebook paskyroje, tad sekite ją.

Viešbučio rekonstrukcijos pradžia – 2024 m. birželio 1 d.

Užbaigti tikimasi 2024 m. spalio mėnesį.