Slauga ir palaikomasis gydymas ligoninėje

Addere Care“ slaugos ir palaikomojo gydymo ligoninė įsikūrusi 2020 m. Trakuose, ant Babruko ežero kranto. Ligoninė įrengta buvusio viešbučio pastate, kuris atnaujintas ir pritaikytas slaugomų žmonių reikmėms. Slaugos namų erdvės suplanuotos taip, kad gyventojai jaustųsi kaip jaukiuose namuose: gyventų patogiuose kambariuose, turėtų atskiras maitinimo, bendravimo ir laisvalaikio erdves, o pasivaikščioti galėtų erdviame kieme.

Dėmesys demencija ir alheimerio liga sergantiems pacientams. „Addere Care“ slaugos namuose ypatingas dėmesys yra skiriamas demencija ir Alzheimerio liga sergantiems asmenims.  Švediška slaugos filosofija pagrįstų mokymų dėka darbuotojai yra pasirengę su demencija gyvenantiems žmonėms suteikti išskirtinį dėmesį ir rūpestį. Slaugos namų veikloje yra integruoti ir sielovados specialistai.

Slaugos namai bendradarbiauja su Švedijos Karalienės Silvijos demencijos slaugos fondą atstovaujančia „Swedish Care International“ ir įstaigos darbuotojams nuolat vykdo mokymus, paremtus geriausiomis švediškomis slaugos praktikomis, bei diegia esminius „Silviahemmet“ slaugos filosofijos principus.

Asmenims, turintiems galiojantį siuntimą slaugai, slaugos namuose Addere Care bazinės paslaugos kompensuojamos ligonių kasų biudžeto lėšomis.

Slaugos komandos. Joms vadovauja aukštą kvalifikaciją turintys išplėstinės praktikos slaugytojai. Komandą sudaro išplėstinės praktikos slaugytojai, medicinos gydytojai, Gydytojai specialistai, slaugytojai, kineziterapeutai, slaugytojų padėjėjai, sielovados specialistai. Prireikus, pacientai konsultuojami gydytojų specialistų.

Subalansuota mityba. Mes rūpinamės, kad „Addere Care“ gyventojai kasdien valgytų sveiką ir organizmui būtinomis medžiagomis praturtintą maistą. Atsižvelgiame į kiekvieno senelio sveikatos būklę, jo gydytojo rekomendacijas, turimas alergijas bei asmeninius pageidavimus. Mūsų darbuotojai stengiasi gaminti ne tik sveiką, bet ir skanų bei įvairų maistą, taip užtikriname, kad maistas nepabostų, o gyventojams valgymas būtų ne tik būtinybė, bet ir malonumas.

Namus primenanti aplinka. Jauki erdvė yra būtina kiekvienam, todėl Addere Care gyventojai turi namus primenančius kambarius. Taip užtikriname, kad seneliai išlaikytų kuo didesnį savarankiškumą ir džiaugtųsi jaukia ir patogia aplinka, prie kurios kūrimo kasdien prisideda patys. Gyventojai gali atsivežti nuotraukas, paveikslus ir kitus svarbius bei širdžiai brangius daiktus, su kuriais sunku išsiskirti.

Dėmesys gyventojų laisvalaikiui. Organizuojame įvairiais grupines veiklas, tokias kaip meno užsiėmimai, maisto ruošimo popietės, knygos skaitymo, rankdarbiai ar netgi šokiai. Šventes ir kitas svarbias dienas gyventojai taip pat mini kartu. Taip kasdien kuriame „Addere Care“ bendruomenę.