(8-620) 52315 registracija@adderecare.lt

Maitinimas

Maistas – neatsiejama individualios priežiūros dalis

Slaugos namuose „Addere Care“ maistas yra neatsiejama teikiamos individualios priežiūros dalis. Sudarydami sveiką, skanų ir kokybišką valgiaraštį kliaujamės kvalifikuotų specialistų žiniomis ir patirtimi. „Addere Care“ be įprasto valgiaraščio siūlysime skirtingą pasirinkimą alergiškiems asmenims bei tiems, kuriems reikalingas kitokios konsistencijos ar kitaip pagal specialius poreikius pritaikytas maistas. Kurdami skanius patiekalus iš šviežių ingredientų siekiame sukurti valgymo patirtį, kuri mūsų gyventojams suteiktų galimybę rinktis ir išsaugotų orumą.

Mūsų tikslas – kad gyventojai lauktų kiekvieno valgio. Mums svarbu, kad slaugos namuose „Addere Care“ siūlomas maistas būtų:

Šviežias: Skanus maistas prasideda nuo skanių ingredientų. Mūsų virėjai patiekalus gamina iš šviežių ir kokybiškų produktų.

Skanus: Mūsų skanūs naminiai patiekalai ruošiami vietoje, gyventojams nesiūlome jokio greitai paruošiamo maisto.

Įvairus: Veiklą pradedame siūlydami kelis prie bendruomenės poreikių pritaikytus skanių naminių patiekalų valgiaraščius.

Patrauklus: Maistas patiekiamas maloniose valgomojo erdvėse, kurios kviečia pokalbiui. Atsižvelgiant į COVID-19 pandemijos situaciją, patiekalai gali būti teikiami ir gyventojų kambariuose.