(8-620) 52315 registracija@adderecare.lt

Mokymai „Addere Care“ darbuotojams

Žmogus – visų mūsų pastangų centre. Todėl siekiame, kad mūsų darbuotojų komanda būtų atsidavusi, empatiška ir darbšti bei pasirengusi profesionaliai padėti visiems mūsų svečiams.
„Addere Care“ darbuotojų atsidavimas pasirūpinti slaugos namų svečiais pranoksta lūkesčius. Nuoširdžiai tuo džiaugiamės ir norime prisidėti skatindami nuolatinį darbuotojų augimą kiekvieną dieną. 

Silviahemmet mokymai

Tam, kad geriausiai pasiruoštų savo darbui, visi „Addere Care“ darbuotojai dalyvauja su demencija gyvenančių pacientų slaugos mokymuose, pagrįstuose švediška Silviahemmet slaugos filosofija, ir juos pabaigę bus sertifikuojami Silviahemmet E+ sertifikatu.  

Kodėl Silviahemmet E+ sertifikatas svarbus?

Silviahemmet sertifikatas reiškia, kad slaugos namuose taikomas holistinis požiūris į sergančiųjų demencija slaugymą ir jų šeimos narių konsultavimą bei palaikymą.

Silviahemmet slaugos filosofija

Mokydami savo darbuotojus Silviahemmet požiūrio siekiame ugdyti empatiją, suteikti išskirtinę kompetenciją ir taip iš esmės patobulinti vietinę slaugos praktiką. Silviahemmet filosofija apima į asmenį orientuotą slaugą, paramą slaugomojo šeimai, komandinį darbą ir bendravimą – visu tuo siekiame kuo aukštesnės slaugomųjų bei jų artimųjų gyvenimo kokybės.

Sertifikavimo procese daugiausiai dėmesio skiriama:

  • komandos narių apmokymui;
  • patikimai lyderystei;
  • bendrai kasdieninio darbo filosofijai ir metodikai, skirtai gerinti svečių ir šeimos narių gyvenimo kokybę.

Tam, kad „Addere Care“ gautų minėtą sertifikatą, kelių etapų mokymus turės praeiti visi darbuotojai (įskaitant administratorius, slaugytojus, vadovus ir kt.). Ši švietimo koncepcija tampa vis paklausesnė, ja nuolat sertifikuojami nauji slaugos namų skyriai Švedijoje ir kitose šalyse. 

Silviahemmet slaugos filosofijos istorija

Silviahemmet slaugos filosofiją 1996 metais sukūrė Švedijos karalienės Silvijos įsteigta organizacija „Stiftelsen Silviahemmet“. Karalienė anksti suprato, kad žinios yra galingas įrankis siekiant suprasti demencija sergančius asmenis, jiems padėti ir suteikti kokybišką slaugą. Ši įžvalga tapo fondo pradžia, o mokykla buvo įsteiga 1996 metų vasario 14 d. Silviahemmet tikslas yra įvairiomis mokymo iniciatyvomis prisidėti prie kuo geresnės su demencija susiduriančių asmenų – tiek sergančiųjų, tiek jų artimųjų – gyvenimo kokybės.  

Daugiau informacijos apie Silviahemmet rasite ČIA