Palaikomasis gydymas

Addere Care gyventojus kasdien prižiūri profesionalūs gydytojai. Prireikus, jie atlieka išsamius tyrimus, išrašo vaistus ar paskiria efektyvų gydymą, o prireikus – nukreipia rimtesniam gydymui. Mes susipažįstame su kiekvieno senelio sveikatos būkle ir istorija, todėl konsultacijų metu gydytojai žino, į ką atkreipti dėmesį. Kiekvieną gyventoją gydytojai apžiūri ir konsultuoja individualiai, todėl kiekvienam seneliui skiriamas išskirtinis dėmesys.

Mokamos paslaugos

Reabilitologas

Reabilitacijos gydytojas atsižvelgęs į paciento sveikatos būklę sudaro individualią reabilitacijos programą, stebi jos efektyvumą, jeigu reikia – koreguoja esamą planą. Gydytojas reabilitologas pacientams skiria kineziterapiją, gydomuosius masažus.Reabilitologo paskirta medicininė reabilitacija padeda atsistatyti po patempimų, lūžių, patyrus traumas, insultą ar paralyžių. Reabilitacija gerina pacientų fizinę būklę, taip pat padidina aktyvumą.

Kineziterapeutas

Kineziterapeuto užduotis – pasirūpinti, kad būtų pagerinamos paciento judėjimo galimybės, nes tikslingas judėjimas gali pagerinti ne tik bendrą savijautą, bet taip pat ir gyvenimo kokybę Kineziterapeutas gali padėti treniruoti raumenų jėgą ir lankstumą, gerinti koordinaciją, išmokyti, kaip nesėkmės atveju kristi, kad nebūtų patiriami kaulų lūžiai.

AllEscort