Slauga ir palaikomasis gydymas

Mūsų svečius slaugo profesionalų komandos, kurioms vadovauja aukštą kvalifikaciją turintys išplėstinės praktikos slaugytojai. Komandą sudaro išplėstinės praktikos slaugytojai, medicinos gydytojai, slaugytojai, kineziterapeutai, slaugytojų padėjėjai, sielovados specialistai. Prireikus, pacientai konsultuojami gydytojų specialistų. 

Mokamos paslaugos

Reabilitologas

Reabilitacijos gydytojas atsižvelgęs į paciento sveikatos būklę sudaro individualią reabilitacijos programą, stebi jos efektyvumą, jeigu reikia – koreguoja esamą planą. Gydytojas reabilitologas pacientams skiria kineziterapiją, gydomuosius masažus.Reabilitologo paskirta medicininė reabilitacija padeda atsistatyti po patempimų, lūžių, patyrus traumas, insultą ar paralyžių. Reabilitacija gerina pacientų fizinę būklę, taip pat padidina aktyvumą.

Kineziterapeutas

Kineziterapeuto užduotis – pasirūpinti, kad būtų pagerinamos paciento judėjimo galimybės, nes tikslingas judėjimas gali pagerinti ne tik bendrą savijautą, bet taip pat ir gyvenimo kokybę. Kineziterapeutas gali padėti treniruoti raumenų jėgą ir lankstumą, gerinti koordinaciją, išmokyti, kaip nesėkmės atveju kristi, kad nebūtų patiriami kaulų lūžiai.