(8-620) 52315 registracija@adderecare.lt

Karjera

Addere Care – tai nauji, švediškus Silviahemmet slaugos filosofijos principus taikantys slaugos namai Trakuose, kuriuose teikiamos slaugos ir palaikomojo gydymo paslaugos. Tai – šilti ir jaukūs namai naujai slaugos komandai ir gausybei svečių, sulauksiančių kasdienės mūsų priežiūros ir rūpesčio.

Aktualūs darbo skelbimai

Į savo komandą kviečiame:

Prisijunkite prie mūsų! Garantuojame prasmingą veiklą, šiltą ir jaukią aplinką, draugišką ir teigiamų pokyčių siekiančią komandą ir vadovą, kvalifikacijos kėlimą ir daug kitų dalykų, kurie tik prisidės prie jūsų ir mūsų bendros sėkmės.

 

Addere Care – saugi ir rūpestinga darbo aplinka!

Slaugytojo padėjėjos Viktorijos istorija:

„Aš atsikeliu ryte ir noriu eiti į darbą! Grįžau iš Jungtinės Karalystės į Lietuvą ir padirbusi prekybos sektoriuje supratau, kad mano pašaukimas yra padėti kitiems, daryti daugiau. Pamačiau Addere Care darbo skelbimą ir nutariau pabandyti. Mane sudomino švediška slaugos kokybė, pagalvojau, kad naujoje įmonėje kiekvienas žmogus yra vertinamas, lengvai įsiliesiu į kolektyvą. 

Vadovė mane paskatino mokytis ir įgyti profesinį slaugytojos išsilavinimą. Šiuo metu baigiu studijas pagal susitarimą tarp įmonės ir ugdymo įstaigos. Su kolegomis ir vadovais yra atviras ir šiltas bendravimas. Slaugos namuose vyrauja naujas pagarbus požiūris į darbuotoją ir modernią darbo aplinką. Darbo vietoje valgau skanų, sveiką ir kokybišką maistą nemokamai. Aš rekomenduoju dirbti Addere Care slaugos namuose!“