Apie mus

Addere Care slaugos ir palaikomojo gydymo ligoninė įsikūrusi 2020 m. Trakuose, ant Babruko ežero kranto, buvusio viešbučio pastate, kuris atnaujintas ir pritaikytas ligoninės reikmėms. Slaugos namų erdvės suplanuotos taip, kad gyventojai jaustųsi kaip jaukiuose namuose: gyventų patogiuose kambariuose, turėtų atskiras maitinimo, bendravimo ir laisvalaikio erdves, o pasivaikščioti galėtų erdviame kieme.

Addere Care slaugos namuose ypatingas dėmesys yra skiriamas demencinių susirgimų turintiems asmenims. Švediška slaugos filosofija pagrįstų mokymų dėka darbuotojai yra pasirengę su demencija gyvenantiems žmonėms suteikti išskirtinį dėmesį ir rūpestį. Slaugos namų veikloje yra integruoti ir sielovados specialistai.

Slaugos namai bendradarbiauja su Švedijos Karalienės Silvijos demencijos slaugos fondą atstovaujančia Swedish Care International ir įstaigos darbuotojams nuolat vykdo mokymus, paremtus geriausiomis švediškomis slaugos praktikomis, bei diegia esminius Silviahemmet slaugos filosofijos principus.

Asmenims, turintiems galiojantį siuntimą slaugai, slaugos namuose Addere Care bazinės paslaugos paslaugos kompensuojamos ligonių kasų biudžeto lėšomis.

Dažniausiai užduodami klausimai

Ar slauga ir reabilitacija – tas pats?
Kas yra slaugos ir palaikomojo gydymo paslaugos?
Kuo mes kitokie?
Kokiais atvejais galiu gauti kompensaciją slaugos paslaugoms?