(8-620) 52315 registracija@adderecare.lt

Apie mus

2020 m. pabaigoje Trakuose duris atverė nauji, švediškos paslaugų kokybės standartus atitinkantys slaugos namai Addere Care, kuriuose teikiamos slaugos ir palaikomojo gydymo paslaugos. Galiojantį siuntimą slaugai turintys asmenys bazines paslaugas čia gaus nemokamai, t. y. ligonių kasų biudžeto lėšomis.

Norinčius užsiregistruoti Addere Care paslaugoms, kviečiame užpildyti formą https://www.adderecare.lt/forma.php .

„Pasiruošę priimti svečius matome, kad tikrai turime kuo didžiuotis. Addere Care savo veikloje derina geriausias lietuviškas ir švediškas slaugos praktikas tam, kad kiekvienas svečias būtų apsuptas visos komandos, vadovaujamos slaugos vadovės iš Švedijos, rūpesčio, džiaugtųsi kasdieniais malonumais ir gautų kokybiškas paslaugas. Addere Care ypatingą dėmesį skiria demencinių susirgimų turintiems svečiams – švediška slaugos filosofija pagrįstų mokymų dėka darbuotojai bus pasirengę su demencija gyvenantiems pacientams suteikti išskirtinį dėmesį ir reikiamą supratimą. Ne mažiau svarbu ir tai, kad slaugos namų veikloje integruoti ir sielovados specialistai“, – įstaigos ypatumus pristato Addere Care vadovė Alma Pundziūtė. 

Addere Care steigėjai bendradarbiauja su Švedijos Karalienės Silvijos demencijos slaugos fondą atstovaujančia Swedish Care International, nuolat vykdo geriausiomis švediškomis slaugos praktikomis paremtus mokymus įstaigos darbuotojams bei diegia esminius Silviahemmet slaugos filosofijos principus.

Naujieji slaugos namai yra įsikūrę Trakuose, ant Babruko ežero kranto. Buvęs viešbučio pastatas atnaujintas ir pritaikytas ligoninės reikmėms. Erdvės suplanuotos taip, kad svečiai jaustųsi kaip jaukiuose slaugos namuose: gyventų patogiuose vienviečiuose, dviviečiuose ir triviečiuose kambariuose, turėtų jiems skirtą bendravimo, laisvalaikio ir maitinimosi erdvę, galėtų saugiai pasivaikščioti dideliame kieme.