90-100% darbuotojų turi imunizaciją nuo Covid-19

90-100% darbuotojų turi imunizaciją nuo Covid-19

Norime pasidžiaugti, kad šiuo metu slaugos namuose „Addere Care“ nėra nei vieno paciento, sergančio Covid-19. Svarbus faktas, kuris mums padėjo pasiekti tokių rezultatų yra ir tai, kad Statistikos departamento duomenis, mūsų įmonė yra tarp pirmaujančių organizacijų, kuriose darbuotojai pasiekę itin aukštą imunizaciją nuo Covid-19. Mūsų įmonėje dirba 90-100% darbuotojų su imunitetu nuo Covid-19.

Prisipažinsime, suvaldyti situaciją, kai šalyje užsikrėtusiųjų skaičius kasdien taip sparčiai auga, tikrai nėra lengva. Tačiau mūsų visų – darbuotojų bei pacientų artimųjų – bendrų pastangų dėka mums pavyko. Suprantame, kad situacija gali bet kada pasikeisti – į ligoninę kasdien atvažiuoja naujų svečių. Karantino skyrius, kuriame 2 savaites yra slaugomi naujai atvykę ar iš kitų gydymo įstaigų sugrįžę asmenys – pildosi. Tačiau mes džiaugiamės tuo, kas yra šiandien.

Dėkojame visiems mūsų svečių artimiesiems už supratingumą dėl apriboto artimųjų lankymo. Dėl to mums kartu su jumis skauda širdį. Tačiau visų mūsų bendros pastangos jau duoda vaisių. Sveikatos jums ir jūsų artimiesiems!